- Reklama -
-4.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Szamotuły. Policjanci zatrzymali kierowcę białego BMW. Był uciążliwy na drodze, kręcił „bączki” na rondach

Kierowca białego BMW stał się w ostatnich dniach „gwiazdą” internetu. Mieszkańcy zgłaszali, że jeździł „bokiem” na rondach, zakłócał ciszę nocną. Na profilu „Hejted Szamotuły” użytkownicy przeprowadzili nawet małe śledztwo, by ustalić, kto wieczorami zakłóca spokój w Szamotułach. Młody kierowca został wczoraj zatrzymany do kontroli drogowej przez szamotulskich policjantów.

Mieszkańcy Szamotuł zgłosili wczoraj dyspozytorowi numeru 112, iż kierujący samochodem BMW zachowuje się w sposób „nieodpowiedni” i „uciążliwy” na drodze. Samochód miał też być nadto „hałaśliwy”. Samo zgłoszenie nie zostało potwierdzone, gdyż (jak to zwykle z kierowcami bywa), po chwili od zgłoszenia kierowcy nie było we wskazanym przez zgłaszających miejscu – informuje mł. asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

- Reklama -

Po jakimś czasie, policjanci drogówki natrafili jednak na kierującego powyższym „hałaśliwym” samochodem na ulicy Szachowej w Szamotułach. Stan techniczny pojazdu pozostawiał wiele do życzenia, więc policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się też, iż wcześniej samochód miał zatrzymany dowód rejestracyjny. Młody mieszkaniec Szamotuł, który kierował BMW został ukarany mandatem karnym za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Policjanci udaremnili mu też dalszą jazdę samochodem w tym stanie – informuje mł. asp. Sandra Chuda.

  1. Takich szrotow jest więcej myślą że mają fajne zabawki a to wiocha jakich mało tak zwane sebiki w bmw

  2. Co wieczór na rondach przy Lipowej i Gąsawskiej „kierowcy” robią, co im się podoba. To nie tylko to białe BMW, bo ostatnio widuję ciemny samochód. Około 23 jest to jednak trochę uciążliwe…..

  3. Frajer myślał że jest fajny bo ma BMW białe ,dla mnie jest ćpu*** i
    alkoholikiem. Powinni go przebadać ponieważ znam śmierdz**** .

    • Chyba kretyna z Mutowa . Mało wiesz o ludziach z Szamotuł , i nie obrażaj moich ziomków takim obciagaczem jak ten kretyn.

  4. Na to wygląda, że można poruszać się po Polskich drogach pojazdami nie nadającymi się do jazdy i pod wpływem narkotyków? Gdzie ci policjanci mają głowy , puścić takiego frajera , załóżę się że kretyn nadal będzie robić z siebie widowisko, aż coś się nie stanie.

  5. No i co z tego, że go zatrzymali jak ten pryszczaty skur…..ek dzisiaj tj 4.09 o 19-stej z minutami grzał tym januszowym ryczącym bolidem z Wronek do Piotrowa i dalej na Obrzycko.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe