- Reklama -
21.6 C
Szamotuły
niedziela, 28 maja, 2023

Sukces XII Powiatowych Targów Edukacji i Pracy!

Ponad 60 wystawców, kilkaset odwiedzających, sporo atrakcji i – co najważniejsze – multum przydatnych informacji. Tak w dużym skrócie podsumować można dwunastą edycję Powiatowych Targów Edukacji i Pracy, które w czwartek 30 marca odbyły się w hali „Nałęcz” w Szamotułach.W imprezie wzięli udział przedstawiciele firm oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Wielkopolski.

Ciekawie zaaranżowane stoiska przykuwały uwagę odwiedzających, którzy chętnie sięgali po foldery informacyjne dedykowane uczniom oraz osobom poszukującym pracy. Dla młodzieży bowiem Targi to świetna okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną lokalnych placówek oświatowych. Dla bezrobotnych z kolei i osób pragnących zmienić miejsce zatrudnienia – szansa na pozyskanie szerszej wiedzy na temat powiatowego rynku pracy i wolnych stanowisk.

Wystawcy przygotowali dla gości szereg atrakcji dodatkowych. Odbył się pokaz ratownictwa medycznego, nie zabrakło też występów artystycznych. Na stoiskach prowadzono zaś rozmaite konkursy, zachęcano do degustacji potraw i napojów. Władze Powiatu Szamotulskiego, które odwiedziły wszytskie stoiska, nie kryły uznania wobec pomysłowości wystawców.

- Reklama -

Organizatorami imprezy byli: Powiatowy Urząd Pracy, szamotulskie zespoły szkół nr 2 i 3 oraz Starostwo Powiatowe w Szamotułach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”70″ gal_title=”Targi edukacji sukces”]

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe