- Reklama -
1.5 C
Szamotuły
wtorek, 28 marca, 2023

Strażacy podsumowali miniony rok

23 lutego br. w Komendzie Powiatowej PSP w Szamotułach odbyła się narada podsumowująca działalność w minionym 2016 roku.

Zaproszenie na tą uroczystość przyjęli: Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Dariusz Matczak, Zastępca dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Michał Zieliński, Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, szefowie służb współpracujących, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu, prezesi i komendanci gminni OSP, funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy.

- Reklama -

Komendant Powiatowy PSP w Szamotułach mł. bryg. Ireneusz Pers przedstawił działalność jednostki w minionym roku. Wśród wielu aspektów znalazły się też inwestycje, których nie udałoby się zrealizować bez pomocy współpracujących instytucji oraz samorządów. Za wkład w rozwój PSP i OSP na terenie powiatu Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego, Komendant Powiatowy oraz Starosta Szamotulski podziękowali wszystkim wspierającym. Każdy z zabierających głos zauważał wielkie lokalne i wojewódzkie zaangażowanie w doposażanie w sprzęt oraz wspieranie w innych rodzajach działalności szamotulskich strażaków.
Umożliwiono również obejrzenie pozyskanych przez OSP samochodów ratowniczo – gaśniczych oraz nowej łodzi dla miejscowej komendy.

 

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Przemysław Chojan

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe