- Reklama -
5 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Strajk Kobiet odbędzie się również w Szamotułach?

Od kilku dni w całym kraju trwają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja ze względu na ciężkie wady lub nieuleczalną chorobę płodu jest niezgodna z konstytucją.

Wszystko wskazuje na to, że również mieszkanki i mieszkańcy Szamotuł wyrażą swoje niezadowolenie z działań rządu. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że jutro o godzinie 19 odbędzie się spacer pod biuro posłanki PiS na szamotulskim Rynku. Zgromadzeni, na znak protestu wobec uprzedmiotowienia kobiet przez PiS, Konfederacje i Trybunał Konstytucyjny, zapalą znicze przed biurem posłanki. Uczestnicy spaceru mają zachować odpowiedni dystans oraz stosować maseczki ochronne.

- Reklama -

Do podobnego protestu szykują się również mieszkanki Wronek.

 1. Po co ta banda aborcjonistek wchodzi do kościoła?Zostańcie NA ULICY to chyba lepsze miejsce na ten protest.Może czas skończyć z tą hipokryzją.Jeśli Wam się nie podobają zasady wiary i kościoła to nikt was na siłę nie trzyma.Pomyliliście Kościół z marketem.

  • typie gdzie Ty tu widzisz jakiekolwiek wzmianki o jakimkolwiek wejściu do jakiegokolwiek kościoła? ciemne poglądy, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, ślepa wiara w to, że uwstecznianie społeczeństwa to jedyny słuszny kierunek braku rozwoju, no po prostu idealny elektorat dla takich złamasów, jak ci przeciw którym trzeba wychodzić na ulicę i drzeć się na temat ingerowania w cudze życie, bo subtelności do tej hałastry błaznów nie docierają

  • Do tej pory miałem gdzieś kościół i ignorowałem jego istnienie, ale skoro wchodzi on w brudnych butach w moje życie, wymuszając na władzy ograniczanie wolności, to w odpowiedzi mogę wejść do kościoła wyrazić swój sprzeciw.

   • spróbuj wejść,wyjdziesz szybciej niż przeciąg.Straż Narodowa Szamotuły to załatwi

 2. Przypomnę tylko art.2272 KKK
  „Kto powoduje przerwanie ciąży, po zaistnieniu skutku, podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa”, „przez sam fakt popełnienia przestępstwa”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe