- Reklama -
12.6 C
Szamotuły
niedziela, 4 czerwca, 2023

Stacja LOTOS zniknęła z Szamotuł. W jej miejscu pojawiła się MOYA

Stacja LOTOS była od wielu lat nieodłącznym elementem ul. Powstańców Wielkopolskich w Szamotułach. Została zlikwidowana na początku maja.

Decyzja o zamknięciu jednej z dwóch najpopularniejszych stacji benzynowych w mieście ma prawdopodobnie związek z przejęciem Grupy LOTOS przez ORLEN. ORLEN, aby spełnić warunki postawione przez Komisję Europejską, będzie musiał m.in. sprzedać 80% stacji należących do Grupy LOTOS.

Zaraz po zamknięciu starej stacji, przy ul. Powstańców Wielkopolskich rozpoczął się jej remont. Obecnie obiekt przybrał już barwy nowej sieci, ale prace ciągle trwają.

- Reklama -

W Szamotułach funkcjonować będzie franczyzowa stacja MOYA z Caffe MOYA, sklepem, parkingiem TIR, myjnią i kompresorem.

-Stacje paliw w barwach MOYA wyróżniają nowoczesność i atrakcyjność oferty. Znajdują się w niej: pełny wybór paliw wzbogacony uszlachetnionym dieslem ON MOYA Power, koncept gastronomiczny Caffe MOYA oraz produkty marki własnej. W sieci stacji paliw MOYA z powodzeniem funkcjonują również programy kierowane dla klientów indywidualnych i biznesowych – karta rabatowa MOYA VIP oraz karta flotowa MOYA Firma. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach MOYA potwierdzana jest przez niezależne laboratorium J. S. Hamilton Poland S.A. znakiem TankQ – czytamy na stronie spółki Anwim, która zarządza stacjami.

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe