- Reklama -
-3.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Spotkane wigilijne w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach [ZDJĘCIA]

W czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się spotkanie wigilijne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyli policjanci, pracownicy cywilni Policji oraz zaproszeni goście.

W dniu 20 grudnia br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe dla policjantów oraz pracowników cywilnych tutejszej jednostki oraz jednostek terenowych. Organizatorem spotkania był Pan Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach oraz Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Szamotułach oraz we Wronkach.

- Reklama -

Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach w spotkaniu uczestniczyli Starosta Powiatu Szamotulskiego Pani Beata Hanyżak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły Pan Dariusz Wachowiak, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Szamotułach Pani Katarzyna Ryżyńska- Banasiak, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Szamotułach Pan Piotr Wochelski, Ksiądz Kapelan Mariusz Marciniak oraz policjanci i pracownicy cywilni z jednostek z terenu powiatu szamotulskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które złożyli Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach oraz zaproszeni goście, a zakończyło się wspólnym łamaniem opłatka oraz poczęstunkiem.

[Best_Wordpress_Gallery id=”769″ gal_title=”Wigilia policja 2018″]

KPP

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe