- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Sonda: Na kogo zagłosujesz w wyborach na burmistrza Szamotuł?

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie wyborczej. Na kogo zagłosują w drugiej turze wyborów na burmistrza Szamotuł czytelnicy portalu eSzamotuly.pl? Wyniki podamy w piątek.

Sonda została zakończona.

- Reklama -

Zasady:

 1. Sonda trwa od 29.10.2018 godz. 17:00 do 2.11.2018. Wyniki podamy w piątek 2 listopada 2018 roku.
 2. W sondzie każdy użytkownik może zagłosować tylko raz na jednego kandydata.
 3. Głosy oddane za pomocą bramek proxy, VPN, głosy powielone, zostaną usunięte przed podaniem oficjalnych wyników głosowania.
 1. Pani Białasik musi odliczyć z 30 procent z tej sondy minimum starszyzna co w necie nie serfuje pójdzie na Kaczmarka

 2. Przede wszystkim uważam, że pani Białasik brak kompetencji do rządzenia gmina, gdzieś tam może była kierownikiem jak tysiące innych szamotulan, ale to za mało co pokazała wczorajsza debata. Prezencja też kuleje na całej linii, na dodatek brak konkretnych pomysłów na rozwój. Jakieś układy z ludźmi z PiS i Lesickim, do których do końca się nie przyznaje. Rada będzie chciała pokazać gdzie jej miejsce i nic nie zrobi przez najbliższe 5 lat. Myślę, że jedynym następcom obecnego burmistrza może być Piotr Michalak, który ma wszystko by dobrze rządzić naszym miastem. Mam nadzieje, że za 5 lat będę mógł na niego oddać w końcu swój głos.

  • Napewno ma lepsze kompetencje niz P.Kaczmarek, jest lepiej wykształcona, pan Kaczmarek jak obejmował stanowisko wcześniej pracował w areszcie

   • Wykształcenie a zachowanie? Szczególnie pokazała to z Red Bull em. NIE zagłosuję na tę kobietę.

  • Moja mama zawsze mówiła najpierw spróbuj później mów,że nie dobre ! W totka też ryzykujesz ! Postaw na zmiany ! To się opłaci !!! Tu masz pewność, że będzie dobrze ! Głosuj na na Kasię !!!

  • Być może ktoś wcześniej zagłosował z tego IP. Niestety w sondzie, którą opublikowaliśmy w pierwszej turze, było sporo nadużyć i powielonych głosów, dlatego wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia. Proszę spróbować zagłosować na innym urządzeniu np. telefon, tablet.

 3. Jak do tej pory za kadencji obecnego burmistrza Kaczmarka w Szamotułach nie ma większych zakładów produkcyjnych a firmy większe wcześniej chciały w Szamotułach otworzyć produkcje dlaczego nic nie zrobiono w tej sprawie. Zamiast w Szamotułach firma powstała w Chodzieży .Nie wspomnę o samsung lub innej firmie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe