- Reklama -
9.4 C
Szamotuły
wtorek, 21 marca, 2023

Smutny los psów pod Otorowem

W czwartek 27 kwietnia br. ok. godziny 18.00 Straż Miejska w wyniku otrzymanego zawiadomienia od osoby zaniepokojonej losem zwierząt, udała się wspólnie z p. Wandą Jerzyk z fundacji na rzecz bezdomnych zwierząt „Radość Psiaka” w okolicę Otorowa.

Po przybyciu na miejsce niestety potwierdziły się informacje zgłaszającej, o złym traktowaniu psów. Po konsultacjach z lekarzem weterynarii stwierdzono, że przebywające tam psy są niewłaściwie trzymane, nie mają odpowiedniej opieki. Patrząc na warunki, w jakich przebywały psy można mówić co najmniej o złym ich traktowaniu.. W trakcie interwencji opiekun psów zrzekł się do nich praw, dzięki czemu trzy psy mogły być przewiezione do gminnego przytuliska.

Straż Miejska w Szamotułach apeluje do mieszkańców gminy o zgłaszanie każdej sytuacji, w której zagrożone jest dobro zwierząt, szczególnie sytuacji znęcania się nad zwierzętami. Zgłoszenia przyjmowane są przez strażników pod numerem tel. 986, 694036118 bądź bezpośrednio w siedzibie Straży Miejskiej w Szamotułach przy Pl. Sienkiewicza 14a.

- Reklama -

[Best_Wordpress_Gallery id=”84″ gal_title=”Los psow pod Otorowem”]

Straż Miejska w Szamotułach

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe