- Reklama -
-0.2 C
Szamotuły
sobota, 4 lutego, 2023

Sklep z chemią z Europy Zachodniej – czy opłaca się go prowadzić?

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz go prowadzić w niewielkiej miejscowości lub w miejscu oddalonym od dużych sklepów i drogerii? Zdecyduj się na sklep z chemią gospodarczą z Europy Zachodniej? Dlaczego opłaca się sprzedawać te produkty? Czy trafimy z asortymentem w oczekiwania klientów? Skąd czerpać artykuły? Odpowiadamy na pytania poniżej!

Czym wyróżnia się chemia gospodarcza z Europy Zachodniej?

Produkty zachodnioeuropejskie wciąż uznawane są za lepsze niż te dedykowane dla Europie Wschodniej. Czy to jedynie relikt myślenia sprzed dekad? Okazuje się, że nie. 

Różnica między artykułami to przede wszystkim składy – te przeznaczone na rynek zachodnioeuropejski mają bardziej skoncentrowane formuły, przez co działają znacznie skuteczniej. Ten sam proszek, ale sprzedawany dla dwóch różnych klientów, może zatem różnić się swoim działaniem. 

- Reklama -

Chemia gospodarcza produkowana w państwach Europy Zachodniej powstaje przy użyciu zaawansowanych technologii – nad produkcją czuwają specjaliści, którzy bazują na wieloletnim doświadczeniu i dotychczas opracowanych, skutecznych metodach. Dzięki temu są w stanie produkować środki chemiczne o zróżnicowanym działaniu – przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni, radzenia sobie z konkretnymi plamami, ale i o niestandardowych formach aplikatorów, kompozycjach zapachowych i konsystencjach. Dzięki temu w ich ofercie znajdziemy produkty, które zaspokoją wszystkie nasze potrzeby w tym zakresie. 

Jak zaopatrzyć się w produkty z Europy Zachodniej?

O świetnej skuteczności zachodnioeuropejskiej chemii gospodarczej doskonale wiedzą między innymi dystrybutorzy i hurtownicy tych produktów – jak Europe Distribution Group EDG (https://b2b.europedg.pl/o-firmie/). To firma z wieloletnim doświadczeniem, która wyspecjalizowała się właśnie w tego typu artykułach. Dystrybutorzy i hurtownicy EDG dobrze znają rynek zachodni – wiedzą, jakie produkty sprawdziły się u zagranicznych klientów. Konfrontują to z oczekiwaniami polskiego konsumenta, dzięki czemu w ich ofercie znajdują się wyselekcjonowane środki chemiczne. Składanie zamówień w EDG jest banalnie proste – odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Towar jest nam dostarczany do sklepu, więc nie trzeba martwić się o transport czy magazynowanie we własnym zakresie. 

Artykuły chemiczne - hurtownia EDG

Jakie produkty mogą znaleźć się w naszym sklepie?

Zastanawiasz się, jak może wyglądać oferta Twojego sklepu? Nie musisz się o to martwić – sklepowe półki prędko zapełnisz wartościowymi produktami z Europy Zachodniej. Wśród nich mogą być między innymi:

  • środki piorące (płyny i proszki do prania, kapsułki, płyny do płukania, chusteczki odplamiające, a także produkty do czyszczenia pralki);
  • środki do zmywarek(proszki, tabletki i kapsułki, sól, nabłyszczacze, zawieszki zapachowe);
  • środki czyszczące do różnych powierzchni (do naczyń, do szyb, do wc, do kabiny prysznicowej, do podłóg, do usuwania tłuszczu czy kamienia);
  • środki zapachowe (w różnych formach: żelu, płynu, patyczków, w aerozolu, świeczce);
  • środki do dezynfekcji;
  • artykuły pomocne podczas sprzątania (rękawiczki, gąbki, ściereczki, worki).

Czy opłaca się prowadzić sklep z chemią gospodarczą?

Chcąc otworzyć własny biznes, chcemy być pewni, że będzie to opłacalna inwestycja. W przypadku sklepu z chemią gospodarczą z Europy Zachodniej możemy liczyć na naprawdę dobre efekty. Przede wszystkim zyskamy klientów, którzy zdążyli już wcześniej poznać skuteczność produktów z Europy Zachodniej. Dzięki nam będą mieli stacjonarny dostęp do środków znacznie lepszych niż te oferowane w sieciowych sklepach. Ci zaś, którzy jeszcze nie wypróbowali zachodnich produktów, będą mieli szansę przekonać się o ich skuteczności na własnej skórze. Szeroka oferta EDG czy innych dystrybutorów i hurtowników to również możliwość uzupełnienia asortymentu naszego sklepu tak, by odpowiedzieć na różne potrzeby klientów. Dodatkowo, dzięki odpowiedniej lokalizacji (na obrzeżach miast, w małych miejscowościach czy z dala od dużych supermarketów) trafi do nas jeszcze więcej osób. Warto więc zdecydować się na taki biznes – wiąże się z nim naprawdę wiele korzyści!

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe