- Reklama -
14.6 C
Szamotuły
piątek, 7 października, 2022

Rolnik z gminy Ostroróg od jutra w programie TVP

8 września o godzinie 21:15 startuje 6. edycja programu „Rolnik Szuka Żony”. W programie zobaczymy losy pięciu rolników, którzy szukają swojej miłości.

Wśród uczestników znalazł się mieszkaniec Szczepankowa w gminie Ostroróg, 42-letni Jakub.

Choć w dzieciństwie marzył o karierze żołnierza, praca na roli od samego początku była przeznaczeniem 42-letniego Jakuba, który dziś wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa.

- Reklama -

Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei.

Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera, otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia?

Perypetie rolników poszukujących swojej żony będzie można śledzić w każdą niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP.

Czołówka programu

Prezentacja Jakuba

Obserwuj Nas:

15,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe