- Reklama -
2.3 C
Szamotuły
czwartek, 2 grudnia, 2021

Premiera literackiego debiutu autorki z Szamotuł | „Wybór”

Polecamy

Kiedy podejmujesz decyzje, musisz liczyć się z konsekwencjami… Niełatwa historia bezgranicznej miłości została ukazana w powieści Wybór. Książka jest debiutem literackim młodej autorki z Szamotuł, Karoliny Zielińskiej.

Katarzyna, pracująca jako pedagog w ośrodku wychowawczym, nie wyobraża sobie, by kiedykolwiek mogła przejść obojętnie wobec dziecięcej krzywdy. Nic więc dziwnego, że kiedy pewnego dnia znajduje w parku porzucone niemowlę, postanawia zrobić wszystko, by zapewnić mu bezpieczną przyszłość. Ale to nie jedyne zaskakujące zdarzenie, jakie ma miejsce tego dnia. Chwilę później Katarzyna poznaje mężczyznę, który również angażuje się w losy niechcianego dziecka. Wspólna troska zbliża ich do siebie i wkrótce staje się jasne, że mogliby stworzyć szczęśliwą rodzinę. Los jednak ma wobec nich inne plany: nieoczekiwanie odnajduje się matka dziecka, a Stanisław zaczyna wątpić w przyszłość ich związku. Czy uda im się dokonać właściwego wyboru i uratować tę miłość?

Wybór to powieść pełna skrajnych emocji. Historia głównych bohaterów nie jest prosta, jednak zawiera w sobie wiele prawdy. Życie bywa skomplikowane a ludzie muszą mierzyć się z trudnymi wyborami, czy tego chcą, czy nie…

- Reklama -

Obawiała się tego każdego dnia, ale starała się pokonać lęk. Niestety, dziś urósł on do realnych rozmiarów. Kamila nie była wytworem wyobraźni. Była żywa. I chciała swoje dziecko z powrotem.

Spróbuj postawić się w sytuacji bohaterów książki Wybór. Jaką decyzję podejmiesz?

O Autorce:

Karolina Zielińska urodziła się w 1996 roku w Szamotułach. Z wykształcenia jest asystentką stomatologiczną. Od dziecka pasjonuje się książkami. Już jako dwunastolatka zaczęła tworzyć własne teksty. Nie wyobraża sobie choćby jednego dnia bez pisania. Interesuje się także fotografią. Uwielbia uczyć się języków obcych. W życiu ceni sobie szczerość i autentyczność. Powieść Wybór jest jej debiutem literackim.

Książka właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest już dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/wybor-karolina-zielinska-p-1565270.html

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -