- Reklama -
-4.6 C
Szamotuły
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Pożegnanie policyjnego emeryta [zdjęcia]

Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński uroczyście pożegnał asp. Grzegorza Baranowskiego, który odszedł na emeryturę. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa szamotulskiej Policji za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

Asp. Grzegorz Baranowski, dzielnicowy z wieloletnim stażem. Służbę w Policji rozpoczął 1 sierpnia 1991 roku. Policjant ponad 27 lat służył w Komisariacie Policji w Pniewach w pionie prewencji. Po równo 22 latach służby został mianowany na stanowisko dzielnicowego rejonu nr 22, który obejmuje miejscowości: Berdychowo, Buszewko, Buszewo, Chełmno, Dąbrowa, Dębina, Dęborzyce, Jakubowo, Karmin,Kikowo, Konin, Konin Huby, Koninek, Koszanowo, Lubocześnica, Lubosina, Lubosinek, Nojewo, Nosalewo, Orliczko, Podborowo,Podpniewki, Przystanki, Psarce, Psarki, Psarskie, Rudka, Szymanowo, Turowo, Zajączkowo, Zamorze. Służbę na tym stanowisku pełnił do chwili przejścia na emeryturę – do dnia 24 lutego 2019 roku.

Dzielnicowy w lipcu 2017 roku podczas uroczystego Święta Policji po raz ostatni otrzymał awans – został mianowany na stopień aspiranta Policji. W tym samym dniu Decyzją z dnia 19 czerwca 2017 roku Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego, asp. Grzegorz Baranowski został odznaczony „Brązowym Medalem”.

- Reklama -

7 marca 2019 roku Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński, w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego oraz Komendanta Komisariatu Policji w Pniewach asp. sztab. Dariusza Serwaty, a także policjantów i pracowników złożył podziękowania za dobrą służbę, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze dzisiejszy emeryt wykazywał się podczas pełnienia służby. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze. Ponadto asp. Grzegorz Baranowski podziękowania i życzenia przyjął także od Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Szamotułach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”841″ gal_title=”Pożegnanie policyjnego emeryta”]

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe