- Reklama -
12.6 C
Szamotuły
niedziela, 4 czerwca, 2023

Powołania i wyróżnienia w szamotulskiej policji

W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyła się uroczystość z okazji objęcia stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach.

Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Szamotulskiego, burmistrzowie, wójtowie oraz przedstawiciele urzędów miast i gmin z terenu powiatu szamotulskiego, a także kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy cywilni policji.

Po odczytaniu rozkazu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąka o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach, kom. Arkadiusz Pelc (który dotychczas miał na niniejszym stanowisku powierzone obowiązki) złożył meldunek Komendantowi Powiatowemu Policji w Szamotułach o gotowości do objęcia funkcji.

- Reklama -

W dalszej części uroczystości rozkazy o powołaniu oraz mianowaniu na stanowiska kierownicze w jednostkach podległych Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymali:

mł. asp. Filip Paciura- na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Wronkach,

asp. sztab. Iwona Mikołajczak- na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Dusznikach,

asp. sztab. Leszek Nowak- na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Obrzycku

asp. sztab. Damian Kruk- na stanowisko Kierownika Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Pniewach

Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach mł. insp. Waldemar Dobrychłop, za reprezentowanie naszej jednostki, a także za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, co w efekcie przyczyniło się do zatrzymania sprawców przestępstw, wyróżnił policjantów z Szamotulskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Komisariatu Policji w Pniewach oraz z Posterunku Policji w Obrzycku. Promesy oraz gratulacje otrzymali:

mł. asp. Adam Kozłowski

mł. asp. Wojciech Grzybek

sierż. Rafał Bonek

st. post. Maciej Heblewski

post. Dagmara Derecka

asp. Krzysztof Mrozek

post. Kajetan Bączkowski

KPP Szamotuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe