- Reklama -
0.5 C
Szamotuły
niedziela, 29 stycznia, 2023

Policjant oskarżony o znęcanie się nad rodziną zatrzymany i doprowadzony do prokuratury

Jak podaje serwis kryminalnapolska.pl szamotulski policjant oskarżony o znęcanie się nad rodziną został 10 lutego zatrzymany przez policjantów z KPP w Szamotułach.

Tomasz W., były Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Szamotułach, został w połowie stycznia zawieszony w czynnościach służbowych z powodu przedstawienia mu prokuratorskich zarzutów o znęcanie się nad żoną i synem. W, miał fizycznie znęcać się nad żoną i swoim 4-letnim synem. Sprawę przeniesiona do Prokuratury Rejonowej w Obornikach, ze względu na możliwość mataczenia przez policjanta. Ponadto jeden ze świadków zeznał, że Tomasz W. namawiał go do składania fałszywych zeznań.

- Reklama -

W piątek, w godzinach popołudniowych W. został zatrzymany w miejscowości Wróblewo, w mieszkaniu z którego niedawno się wyprowadził, prawdopodobnie wrócił tam po resztę swoich rzeczy. Poszukiwany przez dłuższy czas nie chciał wpuścić policjantów do mieszkania.

Oficer Prasowy KPP w Szamotułach Sandra Chuda: – Nie było potrzeby korzystania z siłowego wejścia, Tomasz W. otworzył w końcu drzwi i został zatrzymany. Zostanie przewieziony na Komisariat w Szamotułach, gdzie przeprowadzone zostaną z nim czynności a następnie do Prokuratury w Obornikach.

Zdjęcia: Facebook 

 

 

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe