- Reklama -
3.7 C
Szamotuły
środa, 1 lutego, 2023

Policja ponownie poszukuje 15-letniej Katarzyny Pawłowskiej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, poszukują zaginionej 15-letniej Katarzyny Pawłowskiej. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu nastolatki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

15-letnia Katarzyna Pawłowska zaginęła w dniu 12 stycznia br. uciekła wówczas z Domu Opiekuńczo-Wychowawczego w Poznaniu. Tam też były prowadzone pierwsze czynności poszukiwawcze za dziewczynką. Jest to kolejna ucieczka nieletniej z placówki. Dziewczynka pochodzi z Lulinka (gm. Szamotuły), dlatego też w chwili obecnej poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, oczy koloru brązowego, twarz pociągła, blizna po szwach przy prawym oku, blizny na przedramieniu i udach . W dniu zaginięcia nieletnia była ubrana w czarne spodnie, czarną bluzę z napisem „adidas” oraz zieloną kurtkę.

- Reklama -

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletniej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 31 211). Sprawę poszukiwań prowadzi Zespół Prewencji Kryminalnej.

Aktualizacja: https://eszamotuly.pl/zakonczyly-sie-poszukiwania-15-latki-z-lulinka/

Źródłopolicja.pl

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe