- Reklama -
12.7 C
Szamotuły
wtorek, 3 sierpnia, 2021

Planowane na najbliższy tydzień wyłączenia energii elektrycznej

Polecamy

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń prądu w powiecie szamotulskim.

Obszar Duszniki

20 października 2020 r. w godz. 08:00 – 09:30
Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Chełmińska 1, 2, 4, 6, 9, działki 185/1, 185/2, 194/11, 195/1; ul. Jana Pawła II 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, działka 887; ul. Podrzewska 2, 4, 5, 7, 8, działka 167, 192; ul. Sportowa 32, 33, 34, 36, 38; ul Szamotulska 1, 1a, 3; cała ul. Orzechowa, Jakubowska.

- Reklama -

20 października 2020 r. w godz. 09:30 – 12:30
Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Szamotulska 2; ul. Jana Pawła II parzyste od 12 do 26, nieparzyste od 17 do 49, działka 893/4;

20 października 2020 r. w godz. 12:30 – 15:00
Gmina Duszniki miejscowość Duszniki ul. Szamotulska 4, 4a, 6, 8, 11, 13, 19; ul. Wacława Szamotulczyka 4, 5, 7, 9, 11, 15; cała ul. Sportowa;

21 października 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Duszniki miejscowość Sędzinko ul. Wiśniowa 1, 13, 15, 17d, 17f, 40, działki nr 250/1, 251/5, 251/8, 252/13, 517/6, 518/16. ul. Brzozowa numery nieparzyste. ul. Klonowa 6, działka nr 517/12.

Obszar Szamotuły

21 października 2020 r. w godz. 08:00 – 10:00
Gmina Szamotuły miejscowość Brodziszewo ul. Wjazdowa 1

Obszar Ostroróg

22 października 2020 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Ostroróg miejscowości Bielejewo od 1 do 11b,14, działka nr 144/4. miejscowości Dobrojewo 3.

Obszar Pniewy

gm. Pniewy miejscowość Pniewy ul. Irysowa działki nr 1381, 1382. ul. Księdza Mariana Maciejewskiego 32, 33, 35, działki nr od 1384, 1392 do 1396, 1398, 1401.

Obszar Obrzycko

23 października 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Obrzycko miejscowość Obrzycko ul. Dworcowa 1, 1A, 1B, 2, 27A, 28, 29, 30, 31, 31A, działki 756/19, 759/32, 639, 258/5, 258; ul. Szamotulska 1, 2, 3, 4; ul. Wroniecka 29.

Obszar Wronki

23 października 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
Nowa Wieś ul. Staromiejska 2, 3, 4, 8, 9, 10, 13, 14, 14B, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 25A, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 52, 53, działki 154, 162/8, 167,181/1, 394/3, 398/3, ul. Szamotulska 8, 10, ul. Topolowa 5, 7, działka 422/14, Stare Miasto 1A, 3A, 3B, 4C, 4E, 5, działki 66/3, 66/7, 107/1, 107/2, 107/9, 386/2, ul. Staromiejska 1, 2, 3, 4, 5, działka 107/6.

24 października 2020 r. w godz. 09:00 – 13:00
Nowa Wieś działka 227/1, ul. Boczna 1, 6, 25, 29, działki 100/6, 108/2, ul. Młodych 1A, 2, działki 192/12, 195/2, ul. Szamotulska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9A, ul. Szkolna 1 do 31, 35, 37, 37A, działki 50/10, 120/1, 120/3, 184/4, Wronki al. Wyzwolenia 78, 80, 82, 84, 86, 88, działki 2870/1, 2908.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -