- Reklama -
12.5 C
Szamotuły
niedziela, 13 czerwca, 2021

Otwarcie przejazdu kolejowego w Szamotułach opóźnione

Polecamy

Firma Budimex poinformowała o przedłużeniu remontu przejazdu kolejowo-drogowego na al. 1 Maja w Szamotułach.

Prace rozpoczęły się pod koniec kwietnia i miały potrwać do 23 maja. Wczoraj poinformowano jednak o zmianie terminu. Nowa data otwarcia przeprawy to 18.06.2021r. W tym samym dniu, jeśli nie będzie opóźnień, mają zakończyć się prace na ul. B. Chrobrego w Szamotułach. Do 18 maja zamknięty jest również przejazd w Gaju Małym. Natomiast dzisiaj zakończy się remont na ul. Poznańskiej we Wronkach.

- Reklama -
  1. Kolejny miesiąc!! To jest kpina! W Sadach w 4 miesiące powstał wiadukt! Czy oni w Szamotułach metro budują? Do miasta codziennie na objazdach trzeba nadrabiać 20km. To oznacza dodatkowe 500km i ok 24 godziny w korkach miesięcznie. Rozumiem, że można drogę wojewódzką zamknąć na kilka dni, ale na kilka miesięcy? I to bez żadnej sensownej alternatywy? Droga przez Jastrowo to koszmar, gdy śmigają po niej tiry. Tylko patrzeć, jak ją też zaczną tam budowę ronda i z Zatorza do centrum trzeba będzie jeździć przez Ostroróg i Kaźmierz i oczywiście Kępę. Czy ktoś ogarnia ten chaos?

    • Tez tak uważam!!! Wladze gminy nic nie robia by poprawic los kierowców a buowlancy robia co chca!! Drogi objazdowe to kpina przyklad; droga przy cmentarzu!! Same dziury!!!

  2. To jest po prostu kpina z mieszkańców i kierowców. Skandal. Czy władze miasta i/lub powiatu mogą w jakiś sposób zainterweniować?

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -