- Reklama -
Reklamaspot_img
3.2 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Obrzycko. Projekt „Łączymy pokolenia” zrealizowany [zdjęcia]

Wczoraj odbył się odbiór inwestycji realizowanej w ramach projektów grantowych LGD Puszcza Notecka. Projekt „Łączymy pokolenia” zakładał stworzenie miejsca dedykowanego integracji społecznej.

Przy ulicy Kopernika w Obrzycku pojawiły się 2 altany, ławki, pergole, grille, krzewy wisterii, drzewa platany oraz dwa stoły do szachów i warcabów.

Na realizację zadania Obrzycko otrzymało 30 tys. złotych dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” (w ramach naboru wniosków ogłoszonego przez LGD Puszcza Notecka wspierającego rozwój małej infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej).

- Reklama -

Oficjalne otwarcie nastąpi w późniejszym terminie. Dopiero wczoraj posadzono trawę i trzeba poczekać, by jej nie zniszczyć.

Burmistrz Maciej Bieniek zapowiada, że to nie koniec inwestycji w tym miejscu. W najbliższych tygodniach w sąsiedztwie placu zabaw powstanie jeszcze Otwarta Strefa Aktywności współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obejmuje ona : elementy siłowni zewnętrznej, stół do szachów, stół do tenisa stołowego, ławki. -informuje Bieniek

[Best_Wordpress_Gallery id=”871″ gal_title=”Łączymy Pokolenia Obrzycko”]

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe