- Reklama -
Reklamaspot_img
3.2 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne na terenach wiejskich

Jeszcze w tym roku na terenie kilku wsi z gminy Szamotuły pojawią się siłownie zewnętrzne oraz place zabaw.

W ramach zadania o nazwie: „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego na terenie gminy Szamotuły poprzez wyposażenie placów zabaw i elementów siłowni zewnętrznych na terenie miasta i gminy Szamotuły” przewiduje się następujące prace:

- Reklama -
  • „Budowa siłowni zewnętrznych na terenie gminy Szamotuły” obejmująca dostawę i montaż następujących elementów w wymienionych miejscach:
  1. Koźle: Drabinka i podciąganie nóg; surfer i twister; rower i wioślarz; biegacz i orbitrek; prostownik pleców; poręcze podwójne; motyl i pajacyk; wyciąg górny i prasa dolna, tablica z regulaminem, ławka parkowa i kosz na śmieci.
  2. Lipnica: drabinka i podciąganie nóg; rower i wioślarz; wyciąg górny i prasa nożna; motyl i pajacyk; tablica z regulaminem na pylonie.
  3. Baborowo: rower i wioślarz; biegacz i orbitrek; tablica z regulaminem.
  4. Przyborówko: rower i wioślarz; biegacz i orbitrek; tablica z regulaminem.
  • „Budowa placów zabaw na terenie gminy Szamotuły” obejmująca dostawę i montaż następujących elementów w wymienionych miejscach:
  1. Pamiątkowo: karuzela tarczowa; równoważnia sprężynowa; karuzela kubełkowa; chwytak piłek.
  2. Mutowo: zjazd linowy, zestaw linowy, ksylofon, tablica ścieralna.
  3. Jastrowo PGR: huśtawka wahadłowa, kiwak, karuzela 4-ramienna, wielofunkcyjny zestaw zabawowy, tablica z regulaminem, Ławka parkowa, kosz na śmieci.

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków krajowych, przewidywany termin zakończenia inwestycji to połowa października 2017 r.

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe