- Reklama -
6.4 C
Szamotuły
wtorek, 20 lutego, 2024

Nowe boisko wielofunkcyjne przy ul. Lipowej [Zdjęcia]

W Szamotułach przy ulicy Lipowej powstało nowe boisko wielofunkcyjne, obiekt może okazać się świetną alternatywą dla Orlika, z którego przez większość dostępnego czasu korzystają grupy zorganizowane.

Obiekt przystosowany jest do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę oraz koszykówkę. Boisko wyposażono w sztuczną nawierzchnię oraz oświetlenie, po drugiej stronie ogrodzenia znajdziemy ławeczki oraz kosze na śmieci.

- Reklama -

Przez pierwsze kilka dni majówki obiekt był otwarty i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Od rana do późnych godzin wieczornych aktywnie korzystali z niego okoliczni mieszkańcy.

Od kilku dni boisko jest jednak zamknięte, niestety do chwili obecnej nie udało nam się uzyskać informacji z UMiG kiedy nastąpi jego oficjalne otwarcie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”90″ gal_title=”Boisko wielofunkcyjne Lipowa”]

  1. Ten co tą kłódkę założył mógł chociaż jakąś kartkę zostawić, a nie dzieciaki z piłką przychodziła, a tu łańcuch na wejściu!!!

  2. Kolejne boisko wybudowane za kasę mieszkańców które jest zamknięte.. pewnie zaraz będą mogły tam grać tylko zorganizowane grupy.. Trzeba się zabrać za tych urzędasów bo to co wyprawiają jest już przesadą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe