- Reklama -
6.7 C
Szamotuły
poniedziałek, 4 marca, 2024

Noc Muzeów 2017

W sobotę 20 maja szamotulskie muzeum zaprasza do Zamku Górków na Noc Muzeów. Obiekt będzie dostępny dla zwiedzających w godzinach 18.00 – 23.00 (pozostałe obiekty będą zamknięte dla zwiedzających). Ponadto, w programie:

17.00 – Natalia Kapłon zaprasza do parku na projekt społeczny „Szamotulanka Piękna Mama”

- Reklama -

„Ciągle w biegu. Robisz kilka rzeczy na raz. Dbasz o całą swoją rodzinę i najbliższych. U Ciebie zawsze można znaleźć dobrą radę. Pamiętasz o wszystkim i zawsze służysz pomocą. Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie?
Z okazji Dnia Matki, serdecznie zapraszamy na wydarzenie dedykowane szczególnie paniom. „Szamotulanka Piękna Mama” to projekt kierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek. Na terenie Zamku Górków 20 maja z okazji Dnia Matki zorganizowany zostanie pokaz mody, ręcznie malowanych ubrań projektu Natalii Kapłon. W rolę modelek przemienią się szamotulskie mamy. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich będą warsztaty z wizażu, masażu, tworzenia biżuterii i nie tylko. Atrakcje przewidziane są dla wszystkich uczestników wydarzenia tych małych i dużych. Zapraszamy Całe rodziny do wspólnej zabawy.
Celem projektu jest wydobycie naturalnego piękna i kolorów kobiecości. Znajdź czas dla siebie i przyjdź! Dodaj barw swojej codzienności. Dla pań przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy!
Organizatorzy: Stowarzyszenie Lepsze Szamotuły, Szamotulski Ośrodek Kultury, Miasto i Gmina Szamotuły, Muzeum – Zamek Górków, Kolorki Kapłonki”

18.00 – 21.00 – „I Ty możesz zostać artystą …”. Goście wezmą udział w malowaniu obrazów na płótnie o wymiarach 180,0 x 250,0 cm. Każdy będzie mógł domalować fragment obrazu farbami akrylowymi. Projektem kierują Małgorzata Rynarzewska oraz Damian Kłaczkiewicz.

20.00 – wykład Anny Król i Moniki Romanowskiej Pietrzak – „Czym jest muzeum? 60 lat Muzeum w Szamotułach”.

Tradycyjnie wstęp wolny. Zapraszamy!

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe