- Reklama -
3 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Niebezpieczne zdarzenie na ul. Zamkowej w Szamotułach. Potrącona została piesza

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 19 lutego przed godz. 9:00 na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Nowowiejskiego w Szamotułach.

-Dzisiaj około godziny 8.45 policjanci szamotulskiej drogówki interweniowali w związku z kolizją drogową, do której doszło na ul. Zamkowej w Szamotułach. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż 36-letni mieszkaniec powiatu pilskiego, który kierował volkswagenem, wykonując manewr skrętu, zderzył się z mieszkanką Szamotuł, która kierowała skodą. W wyniku zderzenia, skoda przemieściła się na chodnik i doszło do potrącenia 45-letniej pieszej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było więc nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. 45-latka trafiła do szpitala, jednak na szczęście nie doznała poważnych obrażeń, przez co sprawa została zakwalifikowana jako kolizja drogowa – informuje mł. asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

- Reklama -

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia – wszyscy byli trzeźwi. Sprawa zakończyła się mandatem oraz punktami karnymi dla sprawcy kolizji.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe