Nie żyje 17-latek, który topił się wczoraj w Pamiątkowie

Niestety, smutny finał wczorajszego zdarzenia nad Jeziorem Pamiątkowskim.

Wczoraj po godzinie 19.00 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o nastolatku, który podczas pływania w Jeziorze Pamiątkowskim, zniknął pod wodą.

Poszkodowany został zlokalizowany i wydobyty spod wody przez nurka, strażaka z Otorowa. Dzięki natychmiastowo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Następnie, po niemal dwugodzinnej akcji w Pamiątkowie, nastolatka przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu.

Niestety, jak przekazała dzisiaj policja, życia 17-latniego mieszkańca gminy Rokietnica nie udało się uratować.

Więcej informacji o wczorajszej akcji:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

29,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy