- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Netto zmienia się dla klientów. Sklep w Pniewach przejdzie przebudowę

W sobotę 18 czerwca, po zakończeniu pracy sklepu, rozpocznie się remont Netto przy ulicy Poznańskiej 50A w Pniewach. Klienci w odświeżonym obiekcie będą mogli robić zakupy w bardziej komfortowych warunkach, korzystając z licznych udogodnień, które pojawią się po remoncie. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w czwartek, 23 czerwca, o godzinie 8.

Czego mogą spodziewać się klienci Netto przy ul. Poznańskiej 50A w Pniewach? Remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które usprawnią i przyspieszą robienie zakupów.

- Reklama -

Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która zaoferuje lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Oprócz tego sklep zostanie odmalowany wewnątrz, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów. Wraz z łatwiejszą i bardziej intuicyjną nawigacją, ułatwi klientom poszukiwanie produktów. Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji. Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy.

Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 18 czerwca po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy, i potrwają do czwartku, 23 czerwca.

Już w czwartek, 23 czerwca o godzinie 8.00 Netto ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale także promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce z okazji otwarcia.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe