- Reklama -
4.1 C
Szamotuły
środa, 1 lutego, 2023

Mobilne Muzeum Multimedialne przyjedzie do Szamotuł

Mobilne Muzeum Multimedialne przygotowane z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje tworzą fascynującą narrację poświęconą Niepodległej, zapraszając osoby zwiedzające do wspólnej wędrówki w czasie i przestrzeni. Niezwykłe spotkanie z historią odbywa się w mobilnym module ekspozycyjnym, przystosowanym do podróży po całym kraju.

- Reklama -

To właśnie w tej nowoczesnej formie można obejrzeć wystawę przygotowaną z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w ramach uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podróż Muzeum Multimedialnego po Polsce ma na celu włączenie się w świętowanie wspomnianego jubileuszu, dopełniając swym przesłaniem lokalne obchody. Każdy odwiedzający wystawę będzie mógł złożyć swój podpis w okolicznościowej Księdze, powstałej z okazji stulecia odzyskania Niepodległości.

Zwiedzanie wystawy jest nieodpłatne.

Mobilne Muzeum Medialne stanie na Rynku i będzie można je zwiedzać tylko przez dwa dni:

  •  6.12. 2018 r. w godzinach od 12.00 do 18.00
  •  7.12. 2018 r. w godzinach od 10.00 do 16.00

To historyczna okazja, a ponieważ znaleźliśmy się wśród wyróżnionych miast nie można jej przeoczyć. Zapraszamy do zwiedzania tej nowoczesnej i wartościowej ekspozycji.

UMiG

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe