- Reklama -
19.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

LOTTO Baborówko Horse Sale Show: zmiana na pozycji lidera

W sobotę na LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020 odbyły się próby terenowe. W Baborówku pary mierzyły się nie tylko z wymagającymi warunkami pogodowymi, ale także z niełatwym zadaniem, jakie postawili przed nimi budowniczy toru, wykorzystując potencjał zmodernizowanej infrastruktury sportowej w Baborówku.

W najwyższej klasie zawodów – konkursie CCI4*-S o nagrodę LOTTO – na prowadzenie po dynamicznie i bezbłędnie pokonanej próbie terenowej wysunął się reprezentant Polski, Paweł Spisak (POL) z koniem Banderas. Ta pozycja dała mu także prowadzenie w Mistrzostwach Polski WKKW seniorów 2020. Na drugą pozycję z pierwszej spadł Yoshiaki Oiwa (JPN) z koniem Calle 44. Trzeci po próbie terenowej w tym konkursie jest Mateusz Kiempa (POL) z Libertiną.

- Reklama -

W klasyfikacji Mistrzostw Polski WKKW pierwsze miejsce zajmuje Paweł Spisak (POL) z Banderasem, na drugiej pozycji jest Mateusz Kiempa (POL) z Libertiną, a na trzeciej – startująca po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski WKKW seniorów po zmianie kategorii z młodych jeźdźców – Małgorzata Cybulska (POL) z Chenaro 2.

W konkursie CCI3*-S o nagrodę Kuhn Maszyny Rolnicze pozycję lidera utrzymał Yoshiaki Oiwa (JPN) z The Duke of Cavan. Na drugie miejsce wysunęła się Julia Gillmaier (POL) na koniu Quinton 14, a trzecie miejsce przed niedzielnymi skokami przez przeszkody zajmuje Nadine Marzahl (GER) z Vally K.

W tej klasie rozgrywane są Mistrzostwa Polski WKKW młodych jeźdźców. Po wczorajszej próbie terenowej pozycję liderki zajmuje Julia Gillmaier (POL) z koniem Quinton 14, drugie miejsce przed jutrzejszymi skokami przez przeszkody należy do Mai Wyszkowskiej (POL) z koniem Sacramento, a trzecie – do Filipa Dziuby (POL) startującego z Safari.

Pozycję lidera w klasie CCI2*-S o nagrodę Concordia Ubezpieczenia utrzymuje od pierwszego dnia Kamil Rajnert (POL) z Emilia of Chin. Drugie miejsce obroniła także Malin Hansen-Hotopp (GER) z koniem Monsieur Schnabel. Na trzecią pozycję po próbie terenowej wysunęła się Katharina Kopp (GER) z koniem Clintina.

W konkursie CNC 1* dziś odbyła się próba skoków przez przeszkody, a jutro przed zawodnikami – próby terenowe. Po dzisiejszym dniu na prowadzenie wysunął się Erkki Hoim (EST) z koniem Ally Nightingale. Drugie miejsce zajmuje Anna Królikowska (POL) z Fudżi BM, a trzecie – Patrycja Zubko na Cyklonie.

Na poziomie CNC 1* rozgrywany jest finał Pucharu Polski WKKW w kategorii juniorów młodszych. Tutaj pozycję liderki utrzymała Julia Witkowska (POL) na koniu Ksena. Amazonka z koniem Chester po drugim dniu rywalizacji zajęła także drugie miejsce. Na pozycji trzeciej uplasowała się Kalina Kasak (POL) z koniem Primavera.

Po ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody są także zawodnicy startujący w klasie CNC 100. Tutaj na prowadzeniu po drugim dniu rywalizacji jest Josephine Schnaufer (GER) z koniem Skyfall AS. Drugie miejsce zajmuje Klaudia Kostrzewska (POL) na koniu Ivory ES, a trzecie – Jacek Rajnert (POL) na Odessie.

W sobotę zakończyła się rywalizacja w konkursie krajowym CNC 90. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Kleniuk (POL) z koniem Weppetano „M”. Drugie miejsce należy do czeskiej zawodniczki Andrei Novotnej (CZE) z koniem Eso, a miejsce trzecie – do Diany Jaroszkiewicz (POL) z koniem Intuicja Koński Gaj.

Na poziomie CNC 90 rozgrywany był także finał Pucharu Polski WKKW w kategorii młodzików. Pierwsze miejsce w konkursie finałowym zajęła Weronika Krzecka (POL) na koniu Junior, drugie miejsce – Zofia Laskowska (POL) na koniu Irtysz, a trzecie – Patrycja Urbaniak (POL) na koniu Klon. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski WKKW młodzików pierwsze miejsce i złoty medal trafił do Zuzanny Społowicz (POL). Drugie miejsce i srebrny medal – do Patrycji Urbaniak (POL), a trzecie miejsce i brązowy medal trafił do Katarzyny Żuchowieckiej (POL).

Dzisiaj w Baborówku w konkursach międzynarodowych odbędą się próby skoków przez przeszkody. Od godz. 10.30 zaplanowana jest transmisja live konkursów CCI2*-S, CCI3*-S oraz CCI4*-S, dostępna na facebookowym profilu Baborówko Horse Sale Show, na kanale Youtube oraz na platformie ClipMyHorse.

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl
https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/
https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe