- Reklama -
-9.9 C
Szamotuły
piątek, 1 grudnia, 2023

Kto zostanie burmistrzem Szamotuł? [sonda]

Który z czterech kandydatów zostanie burmistrzem Szamotuł? Jakie są preferencje wyborcze internautów? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

W Szamotułach na stanowisko burmistrza wystartuje 4 kandydatów. Trzech mężczyzn i jedna kobieta. Wśród nich jest obecny oraz były burmistrz Szamotuł, nauczyciel, a także urzędniczka.

- Reklama -
 • Katarzyna Białasik – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIAŁASIK – 42 lata – zamieszkała w Szamotułach
 • Maciej Ciesielski – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA – 43 lata – mieszka w Baborówku
 • Jacek Grabowski – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 71 lat – zamieszkały w Szamotułach
 • Włodzimierz Kaczmarek – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA KACZMARKA RAZEM ! – 57 lat – zamieszkały w Szczuczynie

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie, na kogo zagłosujesz w zbliżających się wyborach samorządowych?

[poll id=”2″]

Ostateczne wyniki opublikujemy w piątek 19 października.

 1. Proszę o weryfikacje głosowania – bo oszukiwaliście razem z byłym burmistrzem Włodzimierzem Kaczmarkiem
  Ankieta została zamknięta bo WK prowadzi nawet na liście do głosowania umieściliście go na poczatku… odpisaliście że głosowanie jest do piątku – oszustwo ale mam nadzieje że mieszkańcy wam tego nie zapomną bo nowy burmistrz na 100 %….

 2. Nikt nie wierzy w te wyniki, przez dwa tygodnie WK był 3 a teraz szamotulanie go pokochali – buhahaha

 3. Data końca ankiety została ustawiona w momencie jej startu, jeszcze we wrześniu. Nie podaliśmy dokładnej godziny zamknięcia, aby uniknąć manipulacji w ostatnim momencie głosowania. Oczywistym jest, że sondę należy traktować z przymrużeniem oka, mogły w niej głosować osoby nieuprawnione. Mimo blokady wielokrotnego głosowania, odnotowaliśmy też dużo głosów przez bramki proxy. Redakcja nie ma jednak możliwości kasowania pojedynczych głosów, dlatego postanowiliśmy zostawić sondę w takiej postaci.
  http://eszamotuly.pl/wp-content/uploads/2018/10/ankieta.png

  • Możliwości kasowania nie macie ale ujawnić skalę zafałszowania możecie… – np ile dany kandydat miał takich głosów. Jeśli tego nie robicie – firmujecie oszustwo…

   • Nie jesteśmy tego wstanie zweryfikować, tu jest 1500 głosów, jak mamy ocenić, które są prawidłowe?
    Na jednego z kandydatów było około 110 głosów z San Francisco… Dlatego otwarcie piszemy, żeby nie brać tej ankiety na poważnie. Nie opublikujemy też osobnego artykułu z wynikami sondy, ponieważ nie ma to sensu.

 4. Dla mnie to co ludzie wyprawija żeby tylko oczernic przeciwnika to mówi samo za siebie burmistrz nie obiecuje tylko działa zauważcie że nie ma z nim wywiadu np w szamotulskiej. Nie będę tu pisać nazwiskami ale inni będą lepsi będzie tak samo jak nie gorzej teraz wiemy co mamy a co to za kandydaci którzy chodząc po domach opowiadają pierdoly że ten złodziej drugi kłamca a jeszcze te ludziki rozstawione w samootulach ludzie są tak zawistni ze na to brak słów jak tak można prowadzić tak nieuczciwa rywalizację.

 5. Przede wszystkim burmistrz powinien mieć trochę oleju w głowie a nie pstro. I z całym szacunkiem ale jak dla mnie to teraz takiego mamy i mam nadzieję że tak pozostanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe