- Reklama -
0.1 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Kolejny tragiczny wypadek. Nie żyje potrącony 39-latek!

Policjanci pracowali wczoraj nad sprawą wypadku, do którego doszło w Dusznikach. Na miejscu zdarzenia zmarł 39-letni pieszy. Przyczyny zdarzenia są wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

Wczoraj około godziny 20.30 policjanci interweniowali w związku z wypadkiem, do którego doszło na ul. Niewierskiej w Dusznikach. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

- Reklama -

Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, w wyniku potrącenia przez samochód marki Opel Astra zmarł 39-letni mieszkaniec gminy Duszniki, który szedł jezdnią. Miejsce zdarzenia było nieoświetlone, a pieszy nie posiadał kamizelki odblaskowej. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 19-letniego mieszkańca gminy Duszniki, który kierował oplem. Mężczyzna był trzeźwy. Jak w każdym tego typu przypadku, pobrano mu również krew do badań.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, sporządzili szkic i niezbędną dokumentację w celu zabezpieczenia materiałów dowodowych w sprawie. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z szamotulskiej drogówki, z szamotulskiego wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki z komendy Policji w Międzychodzie. Wszystkie czynności nadzorował obecny na miejscu prokurator.

W działaniach oprócz policji brało udział Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarna.

W czasie działania służb, droga była nieprzejezdna, wyznaczone zostały objazdy.

Przyczyny oraz okoliczności wypadku będą szczegółowo wyjaśniane w ramach śledztwa prokuratorskiego.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe