- Reklama -
12.6 C
Szamotuły
niedziela, 4 czerwca, 2023

Kolejne osoby wpadły z narkotykami

Dwie osoby z amfetaminą, metamfetaminą i marihuaną zostały zatrzymane tego samego dnia w Pniewach. Mężczyźni usłyszeli zarzuty dzięki pracy operacyjnej miejscowych kryminalnych. Pobrano im również krew do badań, aby sprawdzić, czy kierowali samochodami pod wpływem zabronionych substancji.

W minioną sobotę (3 czerwca br.) policjanci z Pniew zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Do zatrzymań doszło dzięki rozpoznaniu pniewskich kryminalnych.

Do pierwszego zatrzymania doszło około godziny 19.20 na ulicy Międzychodzkiej w Pniewach. Funkcjonariusze patrolówki wspólnie z kryminalnymi zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca powiatu międzychodzkiego, który kierował samochodem marki BMW. Podczas czynności mężczyzna zachowywał się nerwowo. Policjanci poddali go szczegółowej kontroli. Okazało się, iż miał przy sobie woreczek z zawartością amfetaminy, woreczek z kryształkami metamfetaminy oraz woreczek z marihuaną.

- Reklama -

Kilka godzin później, ci sami policjanci, na ul. Konopnickiej w Pniewach zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który kierował mercedesem. Podczas kontroli mężczyzny okazało się, że i ten posiadał przy sobie woreczek z zawartością amfetaminy, woreczek z kryształkami metamfetaminy oraz woreczek z marihuaną.

Obaj podejrzewani w trakcie prowadzonych przez policjantów czynności zachowywali się tak, jakby mogli być pod wpływem narkotyków. Właśnie dlatego funkcjonariusze pobrali im krew do badań na ich zawartość. Po uzyskaniu wyników okaże się, czy kierowali pojazdami pod wpływem środków odurzających lub psychotropowych.

Na tą chwilę zarówno 37-latek jak i 33-latek usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe