- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Karatecy z kolejnymi sukcesami

Zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate wrócili z sobotniego turnieju w Zaniemyślu z kompletem medali! Tym samym w pięknym stylu zakończyli rok startów

Sobota 3 grudnia okazała się bardzo udana dla podopiecznych trenera Tomasza Wosickiego z Szamotulskiego Klubu Karate. Wzięli oni udział w Otwartym Turnieju Karate WKF „Zaniemyśl Cup”, który stanowił zarazem ostatnie zawody młodych karateków w tym roku. Do Szamotuł wrócili z medalami!

- Reklama -

Karol Bednarz zajął III miejsce w konkurencji kihon.Dorota Kukawka i Rafał Prucha okazali się najlepsi w kategorii kata, II miejsca (w tej samej konkurencji) zajęły natomiast Paula Grzeszkowiak i Wiktoria Kabat, a na trzeciej lokacie uplasowali się: Karolina Kukawaka, Tymoteusz Pachciarek, Bartek Krupecki i Aleksander Spychała. Ponadto, Wiktoria Kabat zwyciężyła w kumite, zaś w konkurencji sprawnościowej wraz z Bartkiem Krupeckim wywalczyła brąz. Złoto zdobyła Dorota Kukawka, a srebro – Karolina Kukawka.

– W minionym roku kalendarzowym 2016 zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate wzięli udział łącznie w 22 turniejach od mistrzostw świata po przez mistrzostwa Polski po turnieje regionalne gdzie zdobyli aż 227 medali – mówi trener Tomasz Wosicki.

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”Karate”]

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe