- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Kabaret Neo-Nówka z nowym programem w Szamotułach [KONKURS]

Już 25 listopada w szamotulskiej hali „Wacław”, ze swoim nowym programem „Kazik sam w domu”, wystąpi kabaret Neo-Nówka!

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu NeoNówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, NeoNówka bierze na warsztat świat mężczyzn. NeoNówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów,  wraz z Kabaretem wystąpi Zespół Żarówki

- Reklama -

  Czas trwania programu to około 120 minut                                    Ceny biletów to: 60, 70 zł i 85 zł VIP

Bilety: Biuro Podróży „Florczyk Travel”, ul. Ratuszowa 2 (Galeria Ratusz) w Szamotułach lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Konkurs

Dla naszych czytelników, wspólnie z Agencją Artystyczną Joanna przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają 4 podwójne wejściówki na kabaret Neo-Nówka w Szamotułach.

Zasady konkursu:

  1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Z jakiego miasta pochodzi kabaret Neo-Nówka? Odpowiedź wyślij na adres: [email protected] Wiadomość musi mieć tytuł „Neo-Nówka – Konkurs”.
  2. Udostępnij publicznie post z naszego Fanpage z informacją o konkursie na swoim profilu w serwisie Facebook. Post, który należy udostępnić: Link
  3. W treści wiadomości email podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, jeśli na Facebooku masz inne imię i nazwisko, w nawiasie podaj również nazwę z Facebooka.
  4. Konkurs trwa od momentu opublikowania na stronie eszamotuly.pl do 18.11.2018 r. do godziny 21:00.
  5. Wyniki opublikujemy w poniedziałek w tym artykule.
  6. Odbiór nagród tylko osobisty – będzie możliwy na terenie Szamotuł od wtorku (20.11.2018) do piątku (23.11.2018) w godzinach 14:30 – 15:30.
  7. Wygrywa pierwsza, piąta, dziesiąta oraz piętnasta prawidłowa odpowiedź. Zwycięzców poinformujemy również za pośrednictwem adresu email.

Uwaga! Prosimy o uważne czytanie warunków Konkursu. Wiadomości nie spełniające wszystkich warunków będą ignorowane przy ustalaniu wyników konkursu.

18.11 – Nie mamy jeszcze wszystkich, 15 prawidłowych odpowiedzi, zapraszamy do udziału w konkursie, ostatnia wejściówka czeka!

Wyniki

Zaproszenia dla dwóch osób na kabaret Neo-Nówka zdobywają: Ania Jasiewicz, Iwona Czaplińska, Bożena Jasiewicz, Małgorzata Bończyk. Gratulujemy!

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe