- Reklama -
17.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 27 września, 2021

Już jutro do Kaźmierza przyjedzie mobilny punkt szczepień

Polecamy

W dniach 12-13 czerwca  (sobota-niedziela) w godzinach od 8:00 do 18:00 na parkingu przy boisku sportowym w Kaźmierzu (ul. Gimnazjalna) stanie kontener w ramach akcji szczepień #OstatniaProsta.

Po sukcesie akcji #ZaszczepSięwMajówkę na poznańskiej Malcie, chętni znów będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

- Reklama -

W najbliższy weekend, 12 i 13 czerwca  (sobota-niedziela) kontener stanie na parkingu przy ulicy Gimnazjalnej w Kaźmierzu w powiecie szamotulskim. 

Szczepionkę firmy Johnson&Johnson będzie można przyjąć bez konieczności rejestracji w godzinach od 8:00 do 18:00.

Wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę. Tak jak w działającym podczas majówki punkcie szczepień, również i w tym obecna będzie kadra medyczna Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami – mówi wojewoda wielkopolski Michał Zieliński, organizator akcji. 

Po Poznaniu, Kaźmierz to kolejna miejscowość w Wielkopolsce gdzie stanie mobilny kontener.

12 czerwca o godz. 9.00, przy mobilnym kontenerze w Kaźmierzu odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wojewody wielkopolskiego Michała Zielińskiego oraz wójta gminy Kaźmierz Zenona Gałki.

Obserwuj Nas:

11,800FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -