- Reklama -
0.5 C
Szamotuły
piątek, 8 grudnia, 2023

Jutro otwarcie nowego budynku Centrum Administracyjno – Kulturalnego w Obrzycku

W dniu 12 października 2018 r. odbędzie się oficjalne otwarcie nowego budynku Centrum Administracyjno – Kulturalnego przy ul. Aleja Jana Pawła II nr 1 dla Gminy Obrzycko.

W skład centrum wchodzi, biblioteka multimedialna, sala sesyjna, która na co dzień będzie mogła pomieścić 150 osób, posiadająca scenę, gdzie będą się mogły odbywać kameralne koncerty, występy, odczyty, itp. Swoją siedzibę będzie miał tam też Urząd Gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Budynek wyposażony jest w windę jak również przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wokół znajdują się parkingi oraz zieleń i alejki spacerowe. W otwarciu weźmie udział ok. 120 zaproszonych osób.

- Reklama -

Natomiast w godz. 17.oo do 24.oo na Przystani w Zielonejgórze odbędzie się Festyn dla wszystkich mieszkańców gminy jak i miasta również, którego program podajemy poniżej.

W dniach 13 – 14 października 2018 (sobota – niedziela) w godz. od 10.oo – do14.oo, zachęcamy wszystkich mieszkańców do osobistego obejrzenia obiektu , gdyż odbędą się tzw. dni otwarte i będzie się można naocznie przekonać czy taki obiekt, jest potrzebny dla naszej Gminy. W ocenie osób niezależnych jest on jednym z najładniejszych obiektów administracyjnych w naszym województwie sadzimy również, że okaże się również funkcjonalny na co dzień, szczególnie dla interesantów. Bardzo zachęcamy do obejrzenia budynku wewnątrz, pracownicy urzędu będą udzielali wszelkich informacji.

Gmina Obrzycko

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe