- Reklama -
Reklamaspot_img
9 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Jutro kolejny protest rolników. Będą utrudnienia również w naszym regionie

We wtorek, 20 lutego rolnicy po raz kolejny wyjadą na drogi powiatu poznańskiego. Kierowcy powinni przygotować się na duże utrudnienia.

Jak informuje poznańska policja, działania środowisk rolniczych zaplanowane są w godzinach od 9.00 do 18.00. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się również przed i po wskazanych godzinach zgromadzenia.

Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 9.00. Całkowicie zblokowane zostaną trasy wlotowe i wylotowe z Poznania usytuowane przy głównych węzłach komunikacyjnych na wysokości Komornik, Tarnowa Podgórnego, Zakrzewa, Golęczewa i Kostrzyna.

- Reklama -

Znaczące utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w następujących lokalizacjach:

  1. Poznań, ul. Głogowska na wysokości ul. Marii Lange ( w obydwu kierunkach), Komorniki, droga nr 311 i 196 na wysokości ul. Platynowej ( w obydwu kierunkach ),
  2. Zakrzewo, węzeł S11 Poznań – Ławica ( blokada od strony zbiegu ulicy Gajowej i drogi 307 oraz od strony zbiegu ulicy Szkolnej i drogi 307 ),
  3. Tarnowo Podgórne, Droga Krajowa nr 92 na wysokości zjazdu S11 ( w obydwu kierunkach ),
  4. Golęczewo, węzeł Poznań – Północ, Droga Krajowa nr 11 ( na wysokości zajazdu „Dziupla ),
  5. Kostrzyn, Droga Krajowa nr 92 na odcinku pomiędzy Skałowem a Kostrzynem Wielkopolskim,
  6. Ograniczeń w ruchu należy spodziewać się także na węźle Kórnik ( w kierunku Środy Wielkopolskiej ) z uwagi na zgromadzenie na Drodze Krajowej nr 11 na wysokości wsi Koszuty.

Utrudnienia w powiecie szamotulskim

Na terenie powiatu szamotulskiego w godzinach porannych rolnicy planują przejazd drogą K92 z Sękowa w kierunku drogi S11. Utrudnienia na drodze na terenie powiatu mogą więc wystąpić od godziny 7.30 – informuje Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach. Policjanci radzą skorzystać z aplikacji informujących o natężeniu ruchu na danej trasie i wyszukiwać alternatywne drogi dojazdowe do wyznaczonego miejsca.

Policjanci będą kierować ruchem w miejscach występowania utrudnień. Funkcjonariusze proszą kierowców o cierpliwość i w miarę możliwości o zrezygnowanie z poruszania się samochodem w miejscach protestów.

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe