- Reklama -
21.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 2 października, 2023

„Jestem Polakiem” – piknik Zespołu Szkół Specjalnych

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy w Szamotułach wzięli w minionym tygodniu udział w szkolnym pikniku, który zorganizowano nad jeziorem w Komorowie. Impreza odbyła się pod hasłem „Jestem Polakiem”, nawiązującym do przypadającej w tym roku 100-rocznicy odzyskania niepodległości. Piknik rozpoczął się od występu młodzieży, która zaprezentowała taniec z flagami, a następnie zaśpiewała piosenkę: „Jesteśmy Polką i Polakiem”.

Po otwarciu imprezy, uczniowie mogli cieszyć się licznymi atrakcjami, przygotowanymi przez organizatorów. Na miejscu pojawili się strażacy i policjanci, którzy opowiadali młodzieży o swojej pracy oraz przestrzegali przed niebezpieczeństwami związanymi z letnim wypoczynkiem. Były też m.in. zabawy na dmuchańcach, przejażdżki na koniu, quadach i samochodem terenowym. Nie zabrakło też skocznej muzyki i pysznego poczęstunku.

- Reklama -

W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście, m.in. Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, Wicestarosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, którzy życzyli młodzieży udanej zabawy i wspaniałych, lecz przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Starostwo Powiatowe

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe