- Reklama -
4.2 C
Szamotuły
sobota, 26 listopada, 2022

Hotel Maraton wznowił działalność

We wtorek, 29 września ponownie uruchomiony został Hotel Maraton w Szamotułach. 

Działalność hotelu została zawieszona 20 września, po wykryciu koronawirusa u jednego z uczestników zgrupowania reprezentacji Polski w futsalu, odbywającego się w „Maratonie”. Łącznie, po dodatkowych testach, zakażenie koronawirusem stwierdzono u 5 członków zgrupowania. Za zgodą Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, wszystkie te osoby wyjechały poza teren powiatu, do miejsc izolacji domowej.

- Reklama -

-Działalność obiektu wznawia się w związku z negatywnymi wynikami badania na obecność COVID-19 u wszystkich pracowników Hotelu oraz na podstawie decyzji o skróceniu kwarantanny wydanej przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szamotułach. W piątek 25 września br. wyjechali wszyscy zawodnicy, którzy przebywali w Hotelu na kwarantannie. Od piątkowego popołudnia do poniedziałku 28 września br. Hotel nie był użytkowany. W międzyczasie w sobotę 26 września br. przeprowadzona została kompleksowa dezynfekcja obiektu – informuje ZGK.

W obiekcie funkcjonują procedury wewnętrzne przewidujące m.in. zachowanie dystansu społecznego, regularne dezynfekowanie części wspólnych, używanie środków ochrony indywidualnej oraz dostępność płynów dezynfekujących dla wszystkich osób przebywających na terenie Hotelu. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez Zarząd Spółki, który pozostaje w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Szamotułach.

Źródłofot. ZGK

Obserwuj Nas:

15,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe