- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
niedziela, 29 stycznia, 2023

Gm. Szamotuły. W sobotę Festyn Charytatywny dla Amelii Starosty

W sobotę, 27 sierpnia warto wybrać się do Koźla. Odbędzie się tam festyn charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na operację małej Amelki.

Dziewczynka urodziła się z niedorozwojem lewej części twarzy. Prawdziwym zagrożeniem jest tak naprawdę brak gałki ocznej, bo wraz ze wzrostem dziecka formują się kości twarzoczaszki i mogą w każdej chwili uszkodzić mózg. Nasze dziecko nie może się prawidłowo rozwijać bez gałki ocznej, a my nie możemy spać spokojnie, wiedząc, że deformacje, które powstaną, będą w przyszłości nie do odwrócenia – informują rodzice.

Obecnie prowadzona jest zbiórka na niezbędną operację – pogłębienie oczodołu, wszczepienie tłuszczu oraz plastyka powieki. Dziewczynkę można wesprzeć na internetowej zbiórce: link, na Facebooku trwają też licytacje charytatywne: link. W sobotę w Koźlu odbędzie się festyn charytatywny, szczegóły na plakacie:

- Reklama -

Podczas wydarzenia będzie można przejechać się też autem terenowym. Na przejażdżkę zaprasza Grupa Teksas 4×4. Przejazd „co łaska”, a wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe