- Reklama -
9.3 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Ferie 2023 w Szamotułach [PROGRAM]

Tegoroczne ferie zimowe coraz bliżej. Szamotulski Ośrodek Kultury przedstawił swoją ofertę dla dzieci i młodzieży z gminy Szamotuły.

Ferie 2023 w województwie wielkopolskim odbędą się w terminie 30 stycznia – 12 lutego. SzOK przygotował na ten okres mnóstwo atrakcji.

Podczas ferii chcemy zabrać dzieci i młodzież w podróż. Przybywając do ośrodka kultury i korzystając z naszej oferty – dzięki spotkaniom z ciekawymi ludźmi, wysłuchaniu opowieści, ale przede wszystkim uczestnicząc w twórczych warsztatach – będziecie mogli przenieść się w najodleglejsze zakątki świata, poznawać nieznane kraje, lądy, kultury, wierzenia, czy zwyczaje. Będziemy uczyć się tolerancji na inność, odmienność… To będzie podróż do waszej wyobraźni i do waszych serc, aby znaleźć w Was fascynację różnorodnością świata, do poznawania nieznanego, ale też do odkrywania swoich pasji i umiejętności. Nasz program na ferie to 41 pomysłów na to, aby się nie nudzić w wolne dni. Zapraszamy! – mówi Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury.

- Reklama -

Ferie 2023 w Szamotułach – program

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe