- Reklama -
25.1 C
Szamotuły
wtorek, 16 lipca, 2024
Reklama

Darmowy nabór na treningi Muay Thai w Szamotułach

27 września Kohorta Poznań otwiera filię swojego klubu w Szamotułach. Kohorta prowadzi zajęcia jako formę rekreacji i samoobrony, a także kształci sportowców zawodowych. Klub promuje wśród młodzieży zdrowy i  świadomy styl życia bez alkoholi i innych używek. W przyszłym tygodniu rozpocznie się darmowy nabór do gruby Muay Thai od podstaw.

Jeśli chciałbyś rozpocząć treningi lub masz jakiś znajomych którzy chcieliby rozpocząć treningi boksu tajskiego to dobrze trafiłeś! Już w dniach 27.09 (wtorek) – 06.10.2016 (czwartek) rozpoczynamy nowy, darmowy nabór grupy Muay Thai od podstaw!

- Reklama -

Zajęcia będą odbywać się na sali treningowej w Szamotułach przy ul.Adama Mickiewicza 9 (Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi ) . Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi od całkowitych podstaw. Pierwsze dwa tygodnie nowego naboru są całkowicie darmowe i mają na celu przybliżyć Wam w praktyce wyjątkowy dla Kohorty sposób prowadzenia treningów. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wrócić po przerwie w treningach, jak i tych którzy nigdy wcześniej niczego nie trenowali.

Treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki o godzinie 18.30-19.45 na sali od liceum przy ul. Adama Mickiewicza 9. Zapisy na treningi prosimy wysyłać na [email protected] . W mailu prosimy napisać imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz dopisek „Szamotuły”.

Limit wynosi 35 osób. Kto pierwszy ten lepszy. Przyjdź, trenuj i dołącz do najlepszych!

 

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe