- Reklama -
7.2 C
Szamotuły
wtorek, 20 lutego, 2024

„Będziecie niepełnosprawni” – Tak jedna z pizzerii promowała swoją imprezę

Jak promować imprezę w social media? Na pewno nie tak jak postanowiła to zrobić jedna z szamotulskich pizzerii, która bezmyślnie nawiązując do niepełnosprawnych, wywołała falę hejtu.

W sobotę w Szamotułach odbył się I Rodzinno – Integracyjny marszobieg „Szamotuły na TAK”. Impreza, która wywołała dużo pozytywnych emocji, która pokazała, że wśród nas jest sporo pozytywnie nastawionych do życia osób, które mimo swojej niepełnosprawności, chcą aktywnie uczestniczyć w życiu miasta, prawdopodobnie stała się inspiracją dla kontrowersyjnej grafiki, promującej wydarzenie w lokalnym barze.

- Reklama -

Komentujący udostępniony przez restaurację post nie mieli wątpliwości. Grafika w sposób prześmiewczy, nawiązywała do zakończonego kilka godzin wcześniej, marszobiegu. Pizzeria, mimo negatywnych emocji, nie usunęła do dzisiaj grafiki, w żaden sposób nie odniosła się do zarzutów komentujących osób. Co więcej, jeden z kandydatów startujących w tegorocznych wyborach samorządowych, udostępnił post na swoim profilu dodając: „JA JESTEM NA tak!!! 

 

Przeglądając profil lokalu trafiliśmy na inne niestandardowe zachowania, jak np. wyzywanie swoich klientów od „trepów”.

Ocenę pozostawiamy czytelnikom.

„Szamotuły na Tak”: I Rodzinno – Integracyjny marszobieg za nami (zdjęcia)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe