- Reklama -
3 C
Szamotuły
sobota, 26 listopada, 2022

Artem Kasatkin nakręcił film, w którym pokazuje, w jaki sposób Amica wspiera jego rodaków

Obywatel Ukrainy nakręcił film, w którym pokazał, w jaki sposób Amica wspiera uchodźców z jego rodzimego kraju.

Artem Kasatkin to pracownik transportowy w firmie Amica, pochodzi z Sewierodoniecka we wschodniej Ukrainie, a mieszka od wielu miesięcy we Wronkach.

Artem prowadzi na Youtube kanał „РВАНУВШИЕ” („Rwanuwszie”). Podróżuje rowerem i samochodem po naszych okolicach, a doświadczeniami z wycieczek dzieli się poprzez atrakcyjne filmiki zamieszczane na tym kanale. Po wybuchu wojny, widząc zaangażowanie naszej firmy w pomoc dla uchodźców, mile zaskoczył nas informacją, że chce pokazać nasze działania w kolejnej swojej filmowej publikacji – informuje Maciej Fliger, specjalista ds. komunikacji zewnętrznej firmy Amica.

- Reklama -

Oczywiście wroniecka fabryka nadal wspiera uchodźców. Od czasu zbierania przez Artema materiałów do jego filmu, dalej wiele działo się u nas w tym temacie. Wspieramy darowiznami rzeczowymi punkty noclegowe oraz punkty recepcyjne, zarówno w Wielkopolsce (w tym również w samych Wronkach), jak i na wschodzie Polski, a ostatnio także pomagające ukraińskiej ludności klasztory po obu stronach granicy. Cały czas udzielamy też pomocy rodzinom naszych pracowników – co zostało też już pokazane w filmie Artema – dodaje Maciej Fliger.

Obserwuj Nas:

15,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe