- Reklama -
23.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Anna Kubicka Dyrektorem ds. lecznictwa

Doktor Anna Kubicka, która dwa tygodnie temu wygrała konkurs na Dyrektora ds. lecznictwa, zaczęła 22 czerwca oficjalnie pełnić tę funkcję w SP ZOZ.

W czwartkowe przedpołudnie przed głównym gmachem SP ZOZ-u zebrali się przedstawiciele kadry pracowniczej szamotulskiego szpitala, Starosta Józef Kwaśniewicz oraz Dyrektor lecznicy Remigiusz Pawelczak.

- Reklama -

Było bardzo uroczyście, ale zarazem z humorem i bez sztampy. Dyrektor pogratulował dr Annie Kubickiej pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu i wyraził ogromną radość z faktu, że to właśnie ona wspierać go będzie na stanowisku Dyrektora ds. lecznictwa. Podkreślał, że w ciągu ostatnich miesięcy (kiedy pani doktor była pełniącą obowiązki Dyrektora ds. lecznictwa) dała się poznać, jako sumienny i bardzo rzetelny pracownik, w związku z czym – jak mówił – będzie ona odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku.

Do serdecznych gratulacji dołączył się także Starosta, który zwracał uwagę na fakt, że gdyby nie wykwalifikowana i zgrana kadra, szpital byłby jedynie obiektem wypełnionym sprzętami. To dzięki ludziom – pracownikom tętni życiem, dzięki ludziom, dla których priorytetem działań jest ratowanie zdrowia, a często także właśnie życia mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. Życząc Pani doktor wytrwałości oraz sukcesów w życiu zawodowym Starosta wręczył jej bukiet kwiatów, a następnie symbolicznie „wprowadził” Dyrektor Kubicką do szpitala.

Pani Anna nie kryła zaskoczenia z przygotowania tak miłej uroczystości, o której dowiedziała się w ostatniej chwili. Jak dopowiadał Dyrektor Pawelczak – miała to być niespodzianka. I faktycznie nią była. Pani doktor dziękowała za serdeczne przyjęcie i złożyła obietnicę, że tak jak do tej pory, będzie rzetelnie wypełniać swoje obowiązki i zawsze bronić interesów pracowników.

Red./Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe