- Reklama -
10 C
Szamotuły
czwartek, 23 marca, 2023

Anna Kubicka Dyrektorem ds. lecznictwa

Doktor Anna Kubicka, która dwa tygodnie temu wygrała konkurs na Dyrektora ds. lecznictwa, zaczęła 22 czerwca oficjalnie pełnić tę funkcję w SP ZOZ.

W czwartkowe przedpołudnie przed głównym gmachem SP ZOZ-u zebrali się przedstawiciele kadry pracowniczej szamotulskiego szpitala, Starosta Józef Kwaśniewicz oraz Dyrektor lecznicy Remigiusz Pawelczak.

- Reklama -

Było bardzo uroczyście, ale zarazem z humorem i bez sztampy. Dyrektor pogratulował dr Annie Kubickiej pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu i wyraził ogromną radość z faktu, że to właśnie ona wspierać go będzie na stanowisku Dyrektora ds. lecznictwa. Podkreślał, że w ciągu ostatnich miesięcy (kiedy pani doktor była pełniącą obowiązki Dyrektora ds. lecznictwa) dała się poznać, jako sumienny i bardzo rzetelny pracownik, w związku z czym – jak mówił – będzie ona odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku.

Do serdecznych gratulacji dołączył się także Starosta, który zwracał uwagę na fakt, że gdyby nie wykwalifikowana i zgrana kadra, szpital byłby jedynie obiektem wypełnionym sprzętami. To dzięki ludziom – pracownikom tętni życiem, dzięki ludziom, dla których priorytetem działań jest ratowanie zdrowia, a często także właśnie życia mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. Życząc Pani doktor wytrwałości oraz sukcesów w życiu zawodowym Starosta wręczył jej bukiet kwiatów, a następnie symbolicznie „wprowadził” Dyrektor Kubicką do szpitala.

Pani Anna nie kryła zaskoczenia z przygotowania tak miłej uroczystości, o której dowiedziała się w ostatniej chwili. Jak dopowiadał Dyrektor Pawelczak – miała to być niespodzianka. I faktycznie nią była. Pani doktor dziękowała za serdeczne przyjęcie i złożyła obietnicę, że tak jak do tej pory, będzie rzetelnie wypełniać swoje obowiązki i zawsze bronić interesów pracowników.

Red./Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe