- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

20-latek odpowie przed sądem za wybicie szyby

Wronieccy policjanci z sukcesem rozwiązali sprawę wybicia szyby w oknie domu dzięki zaangażowaniu świadków oraz solidnej pracy śledczych. Teraz podejrzanemu mężczyźnie grozi kara więzienia.

W zeszły weekend funkcjonariusze z Wronek otrzymali zgłoszenie dotyczące wybicia szyby w jednym z okien domu przy ul. Poznańskiej.

Kluczowym elementem, który pozwolił na szybkie rozwiązanie sprawy, okazało się nagranie wykonane przez świadków, na którym widoczny był wizerunek wandala. Mężczyzna był dobrze znany lokalnym dzielnicowym, co dodatkowo ułatwiło postępowanie.

- Reklama -

Po dokonaniu zatrzymania, 20-letni podejrzany został przewieziony do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Gdy mężczyzna był już za kratkami, kryminalni przeprowadzili przesłuchania zarówno pokrzywdzonych, jak i świadków, zbierając niezbędny materiał dowodowy.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. 20-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, działając w sposób chuligański. Teraz sprawą zajmuje się sąd. Za powyższe przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe