- Reklama -
21.6 C
Szamotuły
niedziela, 28 maja, 2023

Zawody LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020 już w ten weekend

Już w najbliższy weekend na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko odbędą się międzynarodowe i krajowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020. Jak co roku, wstęp na wydarzenie dla publiczności jest bezpłatny.

Podczas zawodów nie zabraknie emocji na najwyższym poziomie. Podczas wydarzenia odbędzie się rywalizacja o najbardziej prestiżowe tytuły w polskim WKKW – Mistrzostwa Polski WKKW seniorów i młodych jeźdźców oraz finał Pucharu Polski WKKW. Na starcie zawodów w Baborówku stawią się więc najbardziej utytułowani i utalentowani zawodnicy i amazonki – uczestnicy Igrzysk Olimpijskich, uczestnicy Mistrzostw Europy WKKW, medaliści Mistrzostw Polski WKKW i Pucharu Polski WKW, a wśród nich m.in.: Mateusz Kiempa, Paweł Spisak, Paweł Warszawki, Joanna Pawlak czy Małgorzata Cybulska. Łącznie w LOTTO Baborówko Horse Sale Show wystartuje 193 zawodników na 275 koniach.

- Reklama -

Zawody rozegrane zostaną w klasycznym formacie – w piątek odbędą się próby ujeżdżenia, w sobotę – próby terenowe, a w niedzielę – skoki przez przeszkody i ceremonie zwycięzców. Do spędzenia rodzinnego czasu w Baborówku z pewnością zachęcą nie tylko piękne sportowe emocje, ale także jesienna aura, która sprzyja spacerom w terenie.

Ze względu na obowiązujący na terenie Polski stan epidemii, organizatorzy zawodów zalecają zachowanie ostrożności i rekomendują stosowanie podstawowych zasad higieny, takich jak m.in. zachowanie dystansu fizycznego min. 1,5 metra, zasłanianie ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, częste mycie rąk wodą z mydłem lub płynem dezynfekujących oraz higienę kaszlu i kichania. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.bhss.baborowko.pl/index.php/bhss/regulamin-zawodow-i-zasady-postepowania.

Więcej informacji na:
www.bhss.baborowko.pl
https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/
https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe