- Reklama -
19.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Zakrętki od policjantów trafiły do podopiecznych fundacji

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach zaangażowali się w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Społecznego na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Funkcjonariusze zbierali zakrętki, które trafiły do stowarzyszenia. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia.

Pomoc potrzebującym nie musi nas wiele kosztować. Czasem wystarczy pomyśleć i wykorzystać to, co ma się w zasięgu ręki. Praktycznie każdego dnia odkręcamy z butelek plastikowe zakrętki. Ich zbieranie i przekazanie we właściwe ręce może pomóc osobom, które tego potrzebują.

- Reklama -

W akcję zbierania zakrętek włączyli się policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. W komendzie przygotowano pudełka, do których wrzucane są zakrętki. Gdy uzbierana została spora ilość plastikowych elementów, funkcjonariusze przekazali je w ręce Prezesa Stowarzyszenia Społecznego na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach. Przekazanie zakrętek nie oznacza jednak zakończenia akcji. Policjanci i pracownicy nadal kontynuują ich zbieranie.

Zebrane przez stowarzyszenie zakrętki są przeznaczane na rehabilitację podopiecznych organizacji.

KPP (mł. asp. Sandra Chuda)

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe