- Reklama -
16.1 C
Szamotuły
sobota, 15 czerwca, 2024
Reklama

Za nami pierwszy dzień ujeżdżenia w Baborówku

Rozpoczął się pierwszy dzień zawodów międzynarodowych w Baborówku. Czwartek na Equestrian Festival Baborówko stał pod znakiem ujeżdżenia. Pierwsi zawodnicy konkursów CCI2*-S i CCI3*-S mają już za sobą swoje czworoboki – na prowadzeniu znajdują się Szwedka Louise Romeike i Polka Karolina Miś.

W konkursie CCI3*-S o puchar KUHN Maszyny Rolnicze na pierwszym oraz drugim miejscu znajduje się Louise Romeike (kolejno z Rockett 23.8 pkt, a z Perseverance Madame D’ Engelbourg Z 24.9 pkt). Trzecia kolei była Niemka Anika Moritz & Jamira (29 pkt).

- Reklama -

W konkursie CCI2*-S o puchar Duon Dystrybucja na pierwszym miejscu znajduje się Karolina Miś & Go Jack (30.1 pkt), na drugim Niemka Antonia Baumgart & Juna R (30.2 pkt), a na trzecim Szwedka Amanda Andersson & Kokos (30.9 pkt).

W dzisiejszych zmaganiach na czworoboku zobaczymy dalszą listę par CCI2*-S oraz CCI3*-S, a także CCI4*-S, CCI4*-L, CCIYH2*-S i CCI1*-Intro – m.in. reprezentantki Kadry Narodowej Wiktorię Knap i Małgorzatę Korycką.

PROGRAM WYDARZENIA

Piątek, 24.05.2023

Arena A

9.00             Ujeżdżenie CCI3*-S o puchar KUHN Maszyny Rolnicze – część 2

11.15           Ujeżdżenie CCI4*-L o puchar Samorządu Województwa Wielkopolskiego

13.30           Ujeżdżenie CCI4*-S o nagrodę Mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza

Arena D

9.15             Ujeżdżenie CCI2*-S o puchar Duon Dystrybucja – część 2

                    Ujeżdżenie CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo 

11.30           Ujeżdżenie CCI1*-Intro o puchar Carr & Day & Martin

Sobota, 25.05.2023

KROS

10.00           Kros (próba terenowa) CCI3*-S o puchar KUHN Maszyny Rolnicze

12.00           Pokazy (Arena A)

13.30           Kros (próba terenowa) CCI4*-L o puchar Samorządu Województwa Wielkopolskiego

15.00           Kros (próba terenowa) CCI4*-S o nagrodę Mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza

17.30           Kros (próba terenowa) CCI1*-Intro o puchar Carr & Day & Martin

Arena D

8.00             Skoki CCI2*-S o puchar Duon Dystrybucja

Skoki CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo  (CCI2*-S & CCIYH2*-S wspólna lista startowa)

11.30                      Skoki CCI1*-Intro o puchar Carr & Day & Martin

Niedziela, 26.05.2023

Arena A

9.45             Skoki CCI3*-S o puchar KUHN Maszyny Rolnicze

12.15           Skoki CCI4*-L o puchar Samorządu Województwa Wielkopolskiego

13.00           Konkurs pokazowy – Sztafeta Zaprzęg-samochód

14.15           Skoki CCI4*-S o nagrodę Mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza

15.30           Ceremonie dekoracji

KROS

11.00           Kros (próba terenowa) CCIYH2*-S o puchar Stadniny Kunowo 

                     Kros (próba terenowa) CCI2*-S o puchar Duon Dystrybucja 16.00           Zaprzęgi parokonne – Maraton

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe