- Reklama -
8.7 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

XV Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Radzi

W czwartek 8 grudnia br. w hali widowiskowo-sportowej o Ostrorogu Uczniowski Klub Sportowy „Nałęcz” po raz piętnasty zorganizował Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Radzi – działacza sportowego ziemi ostroroskiej.Turniej zorganizowano we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Ostroróg, który ufundował nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Prócz wspomnianych nagród rzeczowych, każdy otrzymał dyplom, medal okolicznościowy, a za zajęcie pierwszego miejsca również puchar. Najmłodszym uczestnikom z okazji mikołajek wręczono czekoladę.

W rozgrywkach wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek w wieku od 7 do ponad 70 lat w 6 kategoriach, a wśród uczestników znalazł się również poseł Pan Zbigniew Ajchler.

- Reklama -

Turniej trwał od godz. 16.30 a ostatnie gry zakończono po 20.00.

Po zakończeniu rozgrywek w poszczególnych kategoriach dokonano dekoracji i wręczenia nagród, czego dokonali: Rafał Szorcz – Przewodniczący RM iG Ostroróg, Beata Nowakowska – Dyrektor Zespołu Szkół w Ostrorogu, Ludwik Błajet – Prezes UKS Nałęcz, Poseł Zbigniew Ajchler i Pan Lech Krzyżaniak.

[Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”Tenis Ostrorog”]

UKS Nałęcz Ostroróg

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe