- Reklama -
19.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Wypadek w Pniewach. Passat stanął w płomieniach

W środę, 28 września o godzinie 8.57 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Pniewy.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Pniew, Szamotuł i Turowa, a także policję i pogotowie ratunkowe. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwa samochody osobowe, które zderzyły się ze sobą czołowo. Jeden samochód znajdował się na poboczu drogi i był objęty ogniem, a drugi znajdował się na środku drogi. Kierujący opuścili pojazdy przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej i znajdowali się w pobliżu, dwie osoby zostały poszkodowane – informuje OSP Pniewy.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, podaniu jednego prądu gaśniczego w natarciu na palący się samochód, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, pomocy policji w kierowaniu ruchem drogowym oraz posprzątaniu drogi z pozostałości po wypadku.

- Reklama -

Według ustaleń policji, przyczyną zdarzenia mogło być nieudzielnie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców. Do szpitala przewieziono kierowcę i pasażerkę volkswagena. Kierowcy byli trzeźwi.

Fot. OSP Pniewy

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe