Wybrano zwycięzców konkursu „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”

0

Wybrano zwycięzców konkursu dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego pn. „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”.

W ubiegłym tygodniu komisja składająca się z przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, Starostwa Powiatowego w Szamotułach oraz Szamotulskiego Ośrodka Kultury  wybrała zwycięskie prace w konkursie pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”.

Wybierając najlepsze prace komisja kierowała się kilkoma zasadami. Przede wszystkim wybierający pracę zwracali uwagę na pomysłowość, samodzielność wykonania oraz na tematykę pracy, która musiała być zgodna z hasłem konkursu.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Miłosz Magdziak – Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie

II miejsce – Jakub Janicki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach

III miejsce – Antoni Wickiel – Szkoła Podstawowa w Sędzinku

Wyróżnienia:

Michał Górniaczyk – Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie

Adam Jankowiak – Szkoła Podstawowa w Chełmnie

Maciej Dziurleja – Szkoła Podstawowa w Baborowie

Wiktoria Jaros – Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu

Marta Oses – Szkoła Podstawowa w Obrzycku

Marianna Kamińska – Szkoła Podstawowa w Pniewach

Amanda Malinowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szamotułach

Przypominamy również wyniki konkursu na logo odblasku

I miejsce: Lena Laskowska, Szkoła Podstawowa Kaźmierzu

II miejsce: Julian Stawny, Szkoła Podstawowa nr 3 Szamotuły

III miejsce: Laura Tonak, Szkoła Podstawowa w Biezdrowie

Ponadto komisja wyróżniła następujące osoby z poszczególnych szkół, które zgłosiły się do udziału w konkursie:

Maria Grudkiewicz, Szkoła Podstawowa Otorowo

Gabriela Smoczek, Szkoła Podstawowa w Przyborowie

Klaudiusz Błaszczyk, Szkoła Podstawowa nr 5 Szamotuły

Henryk Mikołajczak, Szkoła Podstawowa w Ostrorogu

Zofia Łukaszyk, Szkoła Podstawowa w Sędzinku

Zofia Banach, Szkoła Podstawowa w Pniewach

Klaudia Fertyk, Szkoła Podstawowa w Gaju Małym

Michalina Budniok, Szkoła Podstawowa nr 2 Wronki

Aniela Młodzińska, Szkoła Podstawowa w Nojewie

Oliwier Piechota, Szkoła Podstawowa w Baborowie

Oliwia Błajet, Szkoła Podstawowa w Chełmnie

Marcel Kubicki, Szkoła Podstawowa nr 1 Szamotuły

Kryspin Morawiec, Szkoła Podstawowa nr 1 Wronki

Kacper Olejniczak, Szkoła Podstawowa w Bytyniu

Emilia Banaszkiewicz, Szkoła Podstawowa Brodziszewo

Szymon Brukarczyk, Szkoła Podstawowa w Chojnie

Antoni Augustyn, Szkoła Podstawowa w Bytyniu

Agata Przydanek, Szkoła Podstawowa w Dusznikach 

Finał konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 28 lutego br. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach. Zwycięzców oraz wyróżnionych serdecznie zapraszamy po odbiór nagród.

Zobacz więcej: