- Reklama -
25.4 C
Szamotuły
piątek, 19 lipca, 2024
Reklama

Wronki. Włamał się do domu, bo chciał ukraść buty. Został przyłapany przez właściciela

38-latek odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem do domu. Chciał ukraść buty, ale celu swojego nie osiągnął, gdyż zanim wyszedł z terenu posesji, zastał go właściciel. Podejrzany został przesłuchany i usłyszał zarzut. Grozi mu kara więzienia.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wronek otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu. Do zdarzenia doszło 7 marca, po godzinie 14. Sprawca wyważył drzwi i włamał się do domu mieszczącego się przy ul. Myśliwskiej we Wronkach. Miał pecha, gdyż zanim zdążył cokolwiek ukraść, do domu wrócił właściciel, który zawiadomił policję.

- Reklama -

Dyżurny szybko wysłał na miejsce wronieckich policjantów, aby sprawca nie zdążył uciec. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, iż włamywaczem był 38-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Z ustaleń wynikało, że z domu próbował ukraść buty. Podejrzany był nietrzeźwy. Miał 1,38 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu popełnienia przestępstwa wronieccy policjanci wspólnie z technikiem kryminalistyki z Szamotuł wykonali oględziny. Policjanci przesłuchali też zgłaszającego, zabezpieczając tym samym materiał dowodowy w sprawie. 38-latek został zatrzymany, a gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara więzienia.

Źródłopolicja.pl

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe